Wedstrijden


 De voorlopige wedstrijdkalender van 2016:

datum plaats                          Competitie            Uitslag 
vrijdag 22 januari Zwolle   7
zaterdag 16 april Herwijnen  
woensdag 27 april Wekerom  NTTO  
donderdag 5 mei Lunteren (De Klomp)   3
zaterdag 7 mei Erichem NTTO 5
zaterdag 14 mei Stroe NTTO 10
maandag 16 mei Cothen   6
zaterdag 21 mei Moerkapelle   6
vrijdag 27 mei Achterberg  NTTO  
zaterdag 28 mei Nieuw-Vennep    
vrijdag 3 juni Staphorst  NTTO  
zaterdag 11 juni Hoogblokland    
zaterdag 11 juni Oudenhoorn  NTTO  
zaterdag 18 juni Made    
vrijdag 1 juli Speuld  NTTO  
vrijdag 8 juli Putten  NTTO  
vrijdag 15 juli IJzendoorn  NTTO  
vrijdag 22 juli Lunteren    
zaterdag 30 juli Harskamp  NTTO  
vrijdag 5 augustus Odijk    
vrijdag 12 augustus Oudenbosch  NTTO  
zondag 14 augustus Ysselsteyn    
zaterdag 20 augustus Meerkerk  NTTO  
zaterdag 17 september Bakel  NTTO NK  
zaterdag 1 oktober Boerdonk    
zondag 2 oktober    


Voorlopige stand competitie:  6e plek

 
Uitslagen 2015
Datum Plaats Uitslag
zaterdag 18 april Herwijnen  
zaterdag 27 april Wekerom  
donderdag 14 mei Lunteren (De Klomp)  
zaterdag 16 mei Erichem  
maandag 25 mei Cothen  
vrijdag 29 mei Achterberg  
zaterdag 30 mei Nieuw-Vennep  
zaterdag 13 juni Oudenhoorn  
vrijdag 20 juni Renswoude  
zaterdag 20 juni Made  
vrijdag 26 juni Sebaldeburen  
zaterdag 27 juni
vrijdag 3 juli Speuld  
vrijdag 10 juli Putten  
vrijdag 31 juli Odijk  
vrijdag 7 augustus Oudenbosch  
zondag 9 augustus Ysselsteyn  
zaterdag 15 augustus Meerkerk  
zaterdag 22 augustus Bakel  
vrijdag 28 augustus IJzendoorn  
zondag 30 augustus Schalkwijk  
zondag 6 september Zoelen  
zaterdag 19 september Harskamp  
zondag 20 september Julianadorp  
zaterdag 3 oktober Boerdonk  
zondag 4 oktober
 
Eindstand competitie NTTO: 5e
 
Uitslagen 2014
Datum Plaats Uitslag
zaterdag 12 april Herwijnen 1
zaterdag 19 april Kamperveen 3
zondag 20 april Oud Gastel 5
zaterdag 26 april Wekerom 1
zaterdag 26 april Culemborg 1
vrijdag 16 mei Staphorst 1
zaterdag 31 mei Erichem 1
vrijdag 6 juni Achterberg 2
maandag 9 juni Cothen 3
zaterdag 14 juni Oudenhoorn 6
zaterdag 21 juni Made 3
zaterdag 5 juli Speuld 3
vrijdag 11 juli Putten 7
zaterdag 19 juli Utrecht 9
vrijdag 25 juli Harskamp 4
vrijdag 1 augustus Werkhoven / Odijk 1
zaterdag 9 augustus Oudenbosch 3
zondag 10 augustus Ysselsteyn 1
zaterdag 16 augustus Meerkerk 4
zaterdag 23 augustus Alphen (NB) 5
zaterdag 30 augustus Bakel 2
zondag 31 augustus Schalkwijk 2
zaterdag 6 september Eemnes 2 - 3
zondag 7 september Zoelen 1 - 1
vrijdag 12 september Tzum 3
zaterdag 13 september
zondag 5 oktober Boerdonk 3 - 5
Eindstand competitie NTTO: 3e
 
Uitslagen 2013
   
Datum Plaats Uitslag
zaterdag 20 april Oudehorne 2e, 3e
zaterdag 27 april Kamperveen 4e
dinsdag 30 april Wekerom 2e
dinsdag 30 april Culemborg 1e
donderdag 9 mei Renswoude (de Klomp) 1e
zaterdag 11 mei Erichem 4e
maandag 20 mei Didam 8e
maandag 20 mei Cothen 2e
zaterdag 25 mei Stroe (Gld) 1e
zaterdag 1 juni Niezijl 1e, 3e
vrijdag 7 juni Staphorst 4e
zaterdag 15 juni Made 12e
zaterdag 22 juni Oudenhoorn 5e
vrijdag 28 juni Hoogblokland 1e
zaterdag 29 juni Soest 1e
zaterdag 6 juli Speuld 14e
vrijdag 12 juli Putten 2e
zaterdag 13 juli Utrecht 1e
vrijdag 19 juli Lunteren ?
zaterdag 20 juli Eemdijk 1e
vrijdag 2 augustus Werkhoven 1e
zaterdag 10 augustus Oudenbosch 3e
zondag 11 augustus Ysselsteyn 2e
zaterdag 17 augustus Meerkerk 7e
zaterdag 24 augustus Alphen (NB) 3e
zondag 25 augustus Schalkwijk 1e
zondag 1 september Zoelen 1e, 4e
zaterdag 7 september Bakel (sessie 2) 1e
zondag 15 september Julianadorp 1e
zaterdag 21 september Harskamp 5e
zondag 6 oktober Boerdonk 1e

Competitie eindstand NTTO: 3e
Uitslagen van 2012
   
Datum Plaats Uitslag
zondag 11 maart Loosbroek 2e
zaterdag 14 april Oudehorne 1e - 1e
zaterdag 21 april Herwijnen --
zaterdag 28 april Hoogeveen --
zaterdag 30 april Wekerom 7e
zaterdag 30 april Culemborg 2e
donderdag 17 mei De Klomp --
vrijdag 18 mei Erichem 1e
vrijdag 1 juni Achterberg 8e
zaterdag 2 juni Niezijl 1e - 1e
zaterdag 2 juni Mill --
vrijdag 8 juni

Staphorst

2e

zaterdag 16 juni

Made 10e
zaterdag 22 juni Hoogblokland 2e
zaterdag 23 juni Oudenhoorn 7e
zaterdag 29 juni Soest 2e
zaterdag 7 juli Speuld 4e
vrijdag 13 juli Putten 6e
vrijdag 20 juli Lunteren --
zaterdag 28 juli Oudenbosch 2
vrijdag 3 augustus Werkhoven --
zaterdag 4 augustus Lochem 7e
zondag 12 augustus Ysselsteyn 1e
zaterdag 18 augustus Meerkerk 3e
vrijdag  augustus Utrecht --
zaterdag 18 augustus Eemdijk 7e
zaterdag 25 augustus Alphen (NB) 4e
zondag 26 augustus Schalkwijk 2e - 2e
zaterdag 31 augustus Tzum 6e
zaterdag 8 september Almkerk 4e
zaterdag 15 september Bakel 6e
zondag 7 oktober Boerdonk 4e
zondag 30 december Etten-Leur 6e

Eindstand competitie NTTO: 4e
 
De uitslagen van 2011. 
   
Datum Plaats Uitslag
zaterdag 19 maart Nijkerk 3e
zaterdag 16 april Oudehorne 1e, 1e
zaterdag 23 april Herwijnen 1e
zaterdag 30 april Wekerom 8e
zaterdag 30 april Culemborg 1e
zaterdag 7 mei Elst (Gld) 3e
zaterdag 14 mei Hoogeveen 5e
vrijdag 20 mei Achterberg 3e
donderdag 2 juni De Klomp/ De Glind 1e
vrijdag 3 juni Erichem 2e
vrijdag 10 juni Lopik 7e
maandag 13 juni Cothen 1e

zaterdag 18 juni

Made 7e
zaterdag 25 juni Soest 3e
zaterdag 2 juli Hagestein 1e
zaterdag 2 juli Speuld 1e
vrijdag 8 juli Putten 1e
zaterdag 9 juli Montfoort 1e
vrijdag 15 juli

Staphorst

4e
vrijdag 29 juli Harskamp 1e
vrijdag 5 augustus Werkhoven 1e
zaterdag 6 augustus Lochem 3e
zaterdag 13 augustus Meerkerk 1e
vrijdag 19 augustus Utrecht 3e
zaterdag 20 augustus Eemdijk 1e
zaterdag 27 augustus Alphen 5e
zondag 28 augustus Schalkwijk -
zaterdag 3 september Almkerk 4e
zondag 4 september Ysselsteyn 1e
zaterdag 10 september Bakel 6e
zaterdag 17 september Wekerom 4e
zondag 18 september Julianadorp 2e

Competitie eindstandstand: 2e
De uitslagen van 2010. 
   
Datum Plaats Uitslag
zaterdag 20 maart Nijkerk 7e
zaterdag 17 april Oudehorne 3e
zaterdag 24 april Herwijnen 2e
vrijdag 30 april Wekerom 5e
zaterdag 8 mei

Stroe

4e
donderdag 13 mei De Klomp 5e
zaterdag 15 mei Erichem 2e
vrijdag 21 mei Lopik 5e
maandag 24 mei Cothen 8e
zaterdag 29 mei Hoogeveen 8e
vrijdag 4 juni Achterberg 7e
zaterdag 12 juni De Knipe 4e
zaterdag 12 juni

Staphorst

10e
vrijdag 18 juni Utrecht 1e

zaterdag 19 juni

Made 8e
zaterdag 19 juni Renswoude 3e
zaterdag 26 juni Soest 3e
zaterdag 3 juli Hagestein 2e
zaterdag 3 juli Speuld 4e
vrijdag 9 juli Putten 5e
vrijdag 23 juli Harskamp 8e
zaterdag 1 augustus Alphen (NB) 10e
vrijdag 6 augustus Werkhoven 6e
zaterdag 7 augustus Lochem 4e
zaterdag 14 augustus Meerkerk 8e
zondag 22 augustus Ysselstein 1e
vrijdag 3 september
zaterdag 4 september
Almkerk 4e
zaterdag 4 september Eemnes ?e
zaterdag 4 september Zieuwent 2e
zondag 5 september Zoelen 1e,1e
zaterdag 11 september Bakel 3e
zondag 3 oktober Boerdonk 3e
vrijdag 15 oktober Daarle 3e
 
De uitslagen van 2009. 
 
Datum Plaats Uitslag
zaterdag 21 maart Nijkerk 6e
zaterdag 25 april Oudehorne 1e, 2e
donderdag 30 april Wekerom 4e
zaterdag 2 mei Herwijnen 1e
zaterdag 9 mei Hoogeveen 8e
zaterdag 16 mei

Stroe

6e
donderdag 21 mei De Klomp 3e
zaterdag 23 mei Erichem 5e
vrijdag 29 mei Lopik 10e
maandag 1 juni Didam 5e
maandag 1 juni Cothen 3e

zaterdag 13 juni

Made 10e
zaterdag 13 juni De Knipe -
vrijdag 19 juni Utrecht 1e
zaterdag 20 juni

Staphorst

5e
zaterdag 20 juni Renswoude 2e
zaterdag 27 juni Soest 4e
zaterdag 4 juli Hagestein 5e
zaterdag 4 juli Speuld 5e
vrijdag 10 juli Putten 9e
vrijdag 24 juli Harskamp 3e
vrijdag 7 augustus Werkhoven 3e
zaterdag 8 augustus Lochem 8e
zaterdag 15 augustus Meerkerk 12e
zaterdag 22 augustus Tzum 4e
vrijdag 28 augustus Elst (Gld) 1e
zaterdag 29 augustus Alphen (NB) 6e
zondag 30 augustus Schalkwijk 1e, 2e
zaterdag 5 september Almkerk 6e
zondag 6 september Zoelen 2e, 3e
zaterdag 12 september Bakel 8e
vrijdag 18 september Nieuwland 7e
zondag 4 oktober Boerdonk 4e
De uitslagen van 2008. 
 
Datum Plaats Uitslag
woensdag 30 april Wekerom 10e
zaterdag 3 mei Noordscheschut hp
zaterdag 3 mei De Klomp 5e
vrijdag 9 mei Lopik 6e
maandag 12 mei Didam 9e
maandag 12 mei Cothen 8e
zaterdag 24 mei Erichem 17e

zaterdag 31 mei

Made 12e
zaterdag 7 juni De Knipe 3e, 5e
vrijdag 13 juni

Stroe

9e
vrijdag 20 juni Utrecht 5e
zaterdag 21 juni

Staphorst

11e
zaterdag 28 juni Soest 5e
vrijdag 4 juli
zaterdag 5 juli
Hagestein 11e
zaterdag 5 juli Speuld 9e
vrijdag 18 juli Lunteren 8e
vrijdag 25 juli Harskamp 6e
vrijdag 1 augustus Werkhoven 6e
zaterdag 2 augustus Alphen (NB) 7e
zaterdag 9 augustus Lochem 13e
zaterdag 23 augustus
zondag 24 augustus
Bakel 12e
zaterdag 30 augustus 's Heer Abtskerke 5e
zondag 31 augustus Schalkwijk 4e, 3e
vrijdag 5 september
zaterdag 6 september
Almkerk 9e
zondag 7 september Zoelen 3e
zaterdag 13 september Ter Idzard 3e
zondag 5 oktober Boerdonk 7e